Videó: Léteznek még a régi etonok?

Videó: Emlékszel a fiúra, aki 200 kilót nyomott? Itt van! Nézd meg, mi történt vele! 2024, Július

A régi etonok jelenleg tagjai az Amatőr Labdarúgó Szövetségnek és az Artúr Ligában játszanak.

Kik lettek a régi etonok?

A modern időkben az óetatoniak az Arthurian League (az Amatőr Labdarúgó Szövetséghez kötődő) tagjai, és két csapatot indítanak ott. Az 1. XI két alkalommal nyerte meg a liga Premier Division címét.

Milyen csapat lett az Old Etonians?

Sokkal fontosabb az 1883-as FA-kupa döntője, ahol a már megszűnt csapat Blackburn Olympic legyőzte az Old Etonianst, így lett az első északi futballklub, amely megnyerte a versenyt. az első munkásosztálybeli klub, amely megnyerte a versenyt, és - ami a legfontosabb - az első csapat, amely egy forradalmian új … kupát nyert.

Mikor hagyták abba az Old Etonians a focit?

Az 1876-os FA-kupa döntője a Wanderers és az Old Etonians közötti futballmérkőzés volt 1876. március 11-én a londoni Kennington Ovalban. Ez volt a világ legrégebbi futballversenyének, a Football Association Challenge Cupnak (a modern korban FA-kupaként ismert) ötödik döntője.

Darwen legyőzte az Old Etonians-t?

(Jegyezze meg a "szabályokat kidolgozandó" szavakat, amelyek arra utalnak, hogy akkoriban nem volt szabály, amely tiltotta volna a szakembereket.) Az indítványt elbukták, és Darwen leutazott az Oválbaa nagyszerű amatőr Old Etonians csapatával játszani a negyeddöntőben.