Hány éves fogarty Carl?

Tartalomjegyzék:

Videó: Hány éves fogarty Carl?

Videó: Have You Ever Seen the Rain? - John Fogerty (Creedence Clearwater Revival) 2024, Július

Carl George Fogarty, MBE, gyakran Foggy néven is ismert, egy angol egykori motorversenyző, és minden idők egyik legsikeresebb World Superbike versenyzője. Ő a második legtöbb futamgyőzelem is, 59-cel. Ő a korábbi motorversenyző, George Fogarty fia.

Miért vonult nyugdíjba Carl Fogarty?

Fogarty kénytelen volt abbahagyni a versenyzést 2000-ben egy Phillip Island-i versenyincidens után, amikor elütötte a Ducati privát versenyzőjét, Robert Ulmot, és balesetet szenvedett. Több sérülést szenvedett, köztük egy súlyos vállsérülést, amely nem gyógyult eléggé ahhoz, hogy újra versenyezzen.

Mi történt Carl Fogartyval?

Húsz évvel azután, hogy a Superbike négyszeres világbajnoka Carl Fogarty visszavonulni kényszerült, továbbra is a motoros legenda marad.… Ünnepelte a harmadik évtized kezdetét, amióta abbahagyta a sportágat, amivel közismertté vált, és beleegyezett, hogy a Bikesure, a motorosok kerékpárbiztosítási közvetítőjének nagyköveteként folytatja.

Ki nyerte a legtöbb Superbike világbajnokságot?

Jonathan Rea 6 alkalommal nyerte meg a Superbike világbajnokságot, és övé a legtöbb futamgyőzelem.

Carl Fogarty nyerte az év sportszemélyiségét?

A háromszoros bajnok pályafutása nagy részét egy fényképezőgéppel és egy teleszkópos objektívvel töltötte, amely felé mutatott, és itt felfedi mindazokat a részleteket, amelyekről néhány rajongó már évek óta vitatkozik, például milyen magas Carl Fogarty. találkozott-e feleségével, Michaelával, miért nem ő nyerte Az év BBC sportszemélyiségét és …