Barkley megnyerte a mai fogadását?

Tartalomjegyzék:

Videó: Barkley megnyerte a mai fogadását?

Videó: Нгози Оконьо-Ивевала: о развитии бизнеса в Африке 2024, Október

Az Auburn legenda 100 000 dolláros fogadást tett magára, hogybekerüljön az American Century Championship legjobb 70 közé, mondta Barkley az ESPN Stan Verrettnek a SportsCenteren pénteken. Tavaly az utolsó előtti helyen végzett.

Charles Barkley megnyerte ma a fogadását?

Az

NBA Hírességek Csarnokának tagja, Charles Barkley a 76. helyen végzettaz American Century Championship híres golftornán Edgewood Tahoe-ban vasárnap, 100 000 dollárjába került, és csak lemaradt a versenyről. Vinny Del Negro legyőzte John Smoltzot az ACC történetének negyedik rájátszásának első lyukán.

Ki nyerte a Lake Tahoe Celebrity Golf Tournament 2021-et?

2021-es American Century Championship végeredménye: Pénzdíjak kifizetése és ranglista. A 2021-es American Century Championship döntőjét a győztes Vinny del Negro vezeti, az egykori NBA-sztár pedig az Edgewood Tahoe Golf Clubban szerezte meg a bajnoki címet az 54 lyukú, NBC tulajdonában lévő hírességek golftornáján..

Ki nyerte ma a hírességek golfját?

Del Negro hirtelen halálos rájátszásban verte John Smoltzot az American Century Championship híres golftornáján, Edgewood Tahoe-ban vasárnap. Ez volt a negyedik rájátszás az ACC történetében. Del Negro, a Suns korábbi játékosa, műsorszolgáltatója és ügyvezetője 125 000 dollárt nyert a győzelméért. „Még ez sem érdekel.

Barkley a legjobb 70 között végzett?

Az American Century Championship versenyen a legjobb 70 közé jutásért 8-1 szorzóval listázott Charles Barkley 100 000 dolláros fogadást tett magára, hogy bejuthasson. … Nyugodtan megtette, de Barkley végül holtversenyben végzett a 76. helyen, és elvesztette fogadását.