Tartalomjegyzék:

Videó: Mit jelent az over és unders a betway-ben?

Videó: Betway Sport Betting Overs and Unders for beginners( easy to understand) 2024, Lehet
Anonim

0,5 gól felett/alatt egy fogadási piac, ahol a fogadók (mindkét csapat) a mérkőzésen szerzett gólok teljes számára fogadnak A 0,5 gól feletti/alatti fogadások 90-re takarnak. perc plusz további idő, de nem többletidő. … Például, ha több mint 2,5 gólra fogad, akkor 3 vagy több gólnak kell lennie a mérkőzésen, hogy nyerjen.

Mit jelent az 1,5 alatt a betway-ben?

Mindkét félidő 1,5 gól alatt MarketExplained Ez azt jelenti, hogy arra tippel, hogy a meccs MINDEN félidőben kevesebb mint gól születik Hogyan működik Ha az 1. félidő eredménye 1- 0=a félidőben szerzett gól és a végeredmény 2-0=a félidőben szerzett gól Ön megnyeri a fogadását.

Mi az over és under a betway?

Mi az over/under fogadás? Az over/under fogadásokat a fogadóirodák számos különböző sportágban kínálják. A győzelem/döntetlen/győzelem fogadással ellentétben az over/under a hányszor fog történni valami, vagy mennyi ideig tart, amíg valami megtörténik egy adott meccsen, nem pedig a végeredményt

Mit jelent 1,75 gól alatt?

1,75 alatt FÉLVESZTESÉG . Túl 1,75 FÉLNYEREMÉNY.

Mit jelent, ha 2,5 gól alatt van?

A

2,5 gól alatt egy népszerű futballfogadás, ami szó szerint azt jelenti, hogy arra tippel, hogy egy futballmérkőzésen kevesebb mint 2,5 gól lesz. Ez azt jelenti, hogy 2,5 gólos fogadás alatt nyerné meg ezt a tétet, ha a mérkőzés, amelyre tippelne, nem hozott gólt, egy gólt vagy két gólt.