Videó: Miért cserélt szalagot Arina Averina?

Videó: Заброшенный замок Камелот 17 века, принадлежащий известному бабнику! 2024, Lehet

Dina Averina karikával 27.200-at, labdával 28.300-at, ütőkkel 28.150-et és szalaggal 24.00-at ért el. … A szalagos rutin során Arina Averinának nagy pontszámra volt szüksége, de ki kellett cserélnie az eredeti szalagot egy cserére, miután az első csomósnak tűnt, és több más hibát is elkövetett.

Mi történt Dina Averinával?

Dina Averina orosz ritmikus tornász az izraeli Linoy Ashram védelmére kelt hétfőn, és felszólította az internetezőket, hogy hagyják abba mindkettőjük zaklatását, miközben felháborodik a Moszkva szerint elfogult ítélkezés. az olimpiai játékokon.

A Linoy Ashram ledobta a szalagot?

Ashram utolsó köre vegyes volt - egyszer ledobta a hatméteres szalagot, de egyébként kiváló teljesítménye 23,3 pontot ért el, miközben kígyózott és spirálozott a 'Hava Nagila' felé., amelyen az Arike Tornaközpont tapsolt.

Ki a világ legjobb ritmikus tornásza 2020-ban?

Ritmikus Linoy Ashram tornász szombaton Izrael valaha volt harmadik olimpiai aranyérmét nyerte meg, kemény versenyt legyőzve a 2020-as Tokiói dobogó legfelső fokáért, és több mint két évtizedes versenyt végzett. Orosz dominancia a sportban.

Ki nyerte a 2021-es ritmikus gimnasztikát?

Bulgária aranyérmet szerzett a ritmikus gimnasztika csoportban vasárnap, 92,1-es győztes pontszámmal. Az Orosz Olimpiai Bizottság a második helyen végzett (90,4), míg a bronzot Olaszország (87,7) szerezte.