A fagyos zselatint tartalmaz, így nem vegán. Vásárlás előtt ellenőrizze az összetevők címkéjét, mivel az összetevők képlete néha megváltozik. A bolti kenyérpirító rétes vegán? Nem, a boltban vásárolt kenyérpirítórétes nem vegán.
Milyen összetevők vannak a kenyérpirítós rétesekben?
ÖSSZETEVŐK: DÚSÍTOTT LISZT FEHÉRÍTETT (BÚZALiszt, ALÁZATÁLT ÁRPALISZT, NIACIN, VASSZULFÁT, TIAMIN-MONONITRÁT, RIBOFLAVIN, FOLSAV)LMAN, SZOLBÓLÍSZ,, MAGAS FRUKTÓZZATÚ KUKORICASZIRUP, CUKOR, DEXTRÓZ.
A Toaster Strudel kóser?
Kérjük, vegye figyelembe, hogy a PILLSBURY KENYÍRÍTŐRÉTES már nem kóser minősítést kapott az Ortodox Uniótól.
Vegán az almás kenyérpirító rétes?
Hagyományosan a kenyérpirító rétesek nem vegánok. Tej melléktermékeket tartalmaznak, és tojást is tartalmazhatnak. Az élelmiszer színe és íze is állati eredetű. Ezért a kenyérpirító rétes nem minősül vegánnak.
Vegán a kenyérpirító rétes jegesedés nélkül?
Vegán a kenyérpirítórétes? A kenyérpirítórétes nem vegán. Ha megnézi a címkéjüket, az azt írja, hogy tejet tartalmaznak, és nyomokban tojást is tartalmazhatnak.