Videó: Mi az a régi eton?

Videó: ETON MESS: Trying to make one of Britain's most loved desserts 2024, Lehet

A régi etoniak az Eton College korábbi hallgatói. A régi etonok utalhatnak a következőkre is: Old Eton (koktél), kevert ital. Az Old Etonians F. C., egy angol futballklub, amelynek játékosai az Eton College korábbi résztvevőitől származnak.

Mi történt a régi etonokkal?

Ezt a dátumot követően a versenyt a Football League klubjai ur alták. A régi etoniak jelenleg az Amatőr Labdarúgó Szövetség tagjai, és az Arthurian League-ben játszanak.

Kik lettek a régi etonok?

A modern időkben az óetatoniak az Arthurian League (az Amatőr Labdarúgó Szövetséghez kötődő) tagjai, és két csapatot indítanak ott. Az 1. XI két alkalommal nyerte meg a liga Premier Division címét.

Milyen csapat lett az Old Etonians?

Sokkal fontosabb az 1883-as FA-kupa döntője, ahol a már megszűnt csapat Blackburn Olympic legyőzte az Old Etonianst, így lett az első északi futballklub, amely megnyerte a versenyt. az első munkásosztálybeli klub, amely megnyerte a versenyt, és - ami a legfontosabb - az első csapat, amely egy forradalmian új … kupát nyert.