Befejeződött Anglia és Dánia?

Tartalomjegyzék:

Videó: Befejeződött Anglia és Dánia?

Videó: England vs Denmark | 2●1 aet | highlights & all goals | ● Euro 2020 Final 2024, Lehet

Anglia végre visszakerült a döntőbe, 1966 óta először, és egy olyan nap, amikor ennek a dátumnak a visszhangja lesz mindenhol. Dánia figyelemre méltó története itt véget is ér, bár voltak idők, amikor úgy tűnt, soha nem adják fel.

Mikor ért véget az angol-dániai meccs?

Anglia legutóbb 2014. március 5-én győzte le Dániát egy nemzetközi barátságos mérkőzésen, amikor Daniel Sturridge szűk 1-0-s győzelmet adott Roy Hodgson Three Lions csapatának a Wembleyben.

Ki nyert ma este futballt Anglia vagy Dánia?

England vs Dánia – ÉLŐ! Anglia története során először jutott be az Eb-döntőbe, miután Harry Kane hosszabbításban szerzett góljával 2-1-re győzött Dánia ellen.

Hosszabbításba ment az Anglia–Dánia?

Anglia bejutott az Európa-bajnokság döntőjébe, miután Dániával egy intenzív elődöntőn jutott tovább, amely hosszabbításig jutott a Wembleyben. Dánia jobban játszott az első félidőben, és Mikel Damsgaard bravúros szabadrúgásából fél óra után megszerezte a vezetést.

Ki nyert Angliából és Dániából?

Anglia 2-1 Dánia (AET): Harry Kane hosszabbításban győzött, miközben a Three Lions beállítja a 2020-as Európa-bajnokság döntőjét Olaszországgal.