Tartalomjegyzék:

Videó: A Sierra Canyon nyert ma?

Videó: Jake Pillsbury - Goalie | Sierra Canyon | Class of 2022 2024, Lehet
Anonim

A kaliforniai legjobb gárdahármas által vezetett Huskies 80-72-es győzelmet aratott, amivel megszerezte a Sierra Canyon (15-1) első rájátszásbeli vereségét azóta. a 2018-as szezonban, és véget ért egy 21 meccses playoff győzelmi sorozat.

Mi volt a Sierra Canyon játék eredménye?

44-22 (L) Sierra Canyon vs.

Ki nyerte a Sierrát?

Futtassa a játékot Corona Centennial, hogy a Honor Bowl megnyerje a Chatsworth Sierra Canyont. A Corona Centennial hátvédje, Jayson Cortes kihagyta a Sierra Canyon beállósának, Angelo Pulidonak az első félidőben végzett tackle-kísérletét. Cortes két touchdownt és több mint 200 yardot futott, és megkapta a játék MVP-trófeáját.

Vestett a Sierra-kanyon?

Centennial játékosok ünneplik a győzelmet a házigazda Sierra Canyon felett péntek este a Southern Section Open Division címmérkőzésén. Bronny, akit a 247Sports az ország 25. legjobb másodéves diákjaként rangsorol, szintén kulcsfontosságú hárompontost ütött 4 perccel, 23 másodperccel a hátralévő idővel, és 70-67-re csökkentette a Centennial előnyét. De ez nem volt elég.

Kivel szemben veszített a Sierra Canyon?

Valaki elfelejtette szólni a Sierra Canyon ellenfelének, Corona Centennial, hogy ne játssza el a spoiler szerepét. A kaliforniai legjobb gárdahármas vezetésével a Huskies 80-72-es győzelmet aratott, így a Sierra Canyon (15-1) az első rájátszásbeli vereséget szenvedte el a 2018-as szezon óta, és megszakította a rájátszásban 21 meccsig tartó győzelmi sorozatot.