Logo hu.boatexistence.com

Játssz gnabry a psg ellen?

Tartalomjegyzék:

Videó: Játssz gnabry a psg ellen?

Videó: 🎶MSN SONG🎶 Bayern Munich vs Barcelona 3-2 PARODY (Champions League Semi-Final 2015 Goals Neymar) 2024, Július

A Bayern München játékosa, Serge Gnabry nem játszik az UEFA Bajnokok Ligája negyeddöntőjében a PSG ellen, mivel pozitív lett a koronavírus-tesztje.

Játssz gnabry a PSG ellen?

A Bayern München szélsőjét, Serge Gnabryt kizárták a Paris Saint-Germain elleni Bajnokok Ligája negyeddöntő szerdai első mérkőzéséről, miután pozitív COVID-19-tesztet kapott, Marc Roca középpályása pedig sérülés miatt kihagyja a meccset.

Hogyan veszített a Bayern a PSG-től?

A Paris St Germain bejutott a Bajnokok Ligája elődöntőbe annak ellenére, hogy kedden 1-0-ra vereséget szenvedett a címvédő Bayern Münchentől, miközben idegenben szerzett gólokkal továbbjutott a 3-3 után. összesített eredménye egy thriller, amely a végső sípszóig késélen volt.

A PSG legyőzte valaha a Bayernt?

Kezdjük a meccsek legzsibbadtabbjával, a Paris Saint-Germain 3-2-es győzelmével a Bayern München ellen (Münchenben), a tavalyi döntő visszavágóján.

Ki esett ki a PSG-től vagy a Bayerntől?

Navas, PSG kiejti a uralkodó győztes Bayernt a Bajnokok Ligájából. PSG-n keresztül. Keylor Navas és a PSG 1-0-ra kikapott a Bayern Münchentől, de összesítésben továbbjutott az UEFA Bajnokok Ligájában a tornagyőztes Bayern München előtt. Az összesített eredményjelző 3-3 volt, és a PSG idegenben szerzett góljainak köszönhetően továbbjutott.